بستن سیاست رد صلاحیت ناصر حجازی انتخابات ریاست جمهوری

بستن: سیاست رد صلاحیت ناصر حجازی انتخابات ریاست جمهوری فوتبالیست مشهور کانیدای ریاست جمهوری دروازه بان ناصر حجازی

واکنش علیرضا فغانی به جنجال کی روش و برانکو

داور ایرانی حاضر در جام جهانی فوتبال از روسیه به جنجال کی روش و برانکو تصویر العمل نشان داد. واکنش علیرضا فغانی به جنجال کی روش و برانکو ..

ادامه مطلب

برنامه بازی‌های روز دوم جام جهانی

همه نگاه‌ها در روز دوم جام جهانی جهت ایرانی‌ها به بازی کشور عزیزمان ایران و مراکش در سن‌پترزبورگ دوخته شده است است. برنامه بازی های روز دو..

ادامه مطلب

کمال به کایسری اسپور پیوست ، شوک به پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین، کمال کامیابی نیا هافبک پرسپولیس در دو فصل اخیر با تیم کایسری اسپور ترکیه به توافق رسیده است. شوک به پرسپولیس/ کمال به کایسری ..

ادامه مطلب

نامه جمعی پیشکسوتان به وزیر ورزش راجع به استعفای خادم

جمعی از پیشکسوتان ورزش در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان خواستار مخالفت سلطانی فر با استعفای خادم شدند.  نامه جمعی پیشکسوتان به وزیر ور..

ادامه مطلب

ضربه فروش دو ستاره به رئال ، بزرگ‏ترین پشیمانی «زیدان»

رئال مادرید در ابتدای فصل دو ستاره نیمکت‌‏نشینش را فروخت و این عنوان باعث شد تیم افت کند و نیمکت قدرتمندی هم جهت بازگشت به اوج نداشته باشد. بزر..

ادامه مطلب

از الان دلواپس حضور در جام جهانی نیستم/ فعلا می خواهم از کریسمس لذت ببرم ، قوچان نژاد

به گزارش ایسنا، سال ۲۰۱۷ جهت رضا قوچان نژاد دو روی سکه بود. در نیمه اول این سال گلهای این بازیکن باعث شد تا او با ۲۰ گل زده برترین بازیکن سال هیرنفین ش..

ادامه مطلب

افزایش قاطع نوجوانان کشور عزیزمان ایران به مرحله حذفی ، ایران ۳ – کاستاریکا صفر

تیم ملی نوجوانان با کسب سومین پیروزی برابر کاستاریکا، با ۹ امتیاز به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال افزایش کرد. ایران ۳ – کاستار..

ادامه مطلب

قهرمانی کاراته کشور عزیزمان ایران در رقابتهای آسیایی

برای نخستین بار تیم‌های ملی کاراته کشور عزیزمان ایران به مقام قهرمانی در چهار رده سنی پیکارهای قهرمانی آسیا دست یافتند. قهرمانی کاراته کشو..

ادامه مطلب

نظر مربی پرسپولیس در مورد بازی با الهلال

مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازی این تیم برابر الهلال عربستان صحبت کرد. نظر مربی پرسپولیس در مورد بازی با الهلال عبارات مهم : ..

ادامه مطلب