بستن سیاست رد صلاحیت ناصر حجازی انتخابات ریاست جمهوری

بستن: سیاست رد صلاحیت ناصر حجازی انتخابات ریاست جمهوری فوتبالیست مشهور کانیدای ریاست جمهوری دروازه بان ناصر حجازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ضربه فروش دو ستاره به رئال ، بزرگ‏ترین پشیمانی «زیدان»

رئال مادرید در ابتدای فصل دو ستاره نیمکت‌‏نشینش را فروخت و این عنوان باعث شد تیم افت کند و نیمکت قدرتمندی هم جهت بازگشت به اوج نداشته باشد.

ضربه فروش دو ستاره به رئال ، بزرگ‏ترین پشیمانی «زیدان»

بزرگ‏ترین پشیمانی «زیدان»/ ضربه فروش دو ستاره به رئال

عبارات مهم : ستاره

رئال مادرید در ابتدای فصل دو ستاره نیمکت ‏نشینش را فروخت و این عنوان باعث شد تیم افت کند و نیمکت قدرتمندی هم جهت بازگشت به اوج نداشته باشد.

به گزارش مهر، ۶ ماه وقت مورد نیاز بود تا ثابت شود خامس رودریگس حق دارد و همین مدت وقت هم مورد نیاز بود تا ثابت شود تیم زیدان افت کرده هست. سرمربی فرانسوی زمانی که به خودش به خاطر دو قهرمانی پشت سر هم در لیگ قهرمانان اروپا می‎‏بالید دو بازیکن نیمکت‎نشین قدرتمندش را فروخت و این شروع افت تیم او بود.

یکی از نکات مثبت تیم زیدان در زمانی که موفق بود حمایت همه‎جانبه ای بود که از سوی هواداران، اعضای تیم و کادر فنی، سران کلوب و … وجود داشت. همه به زیدان وفادار بودند، به خاطر کاریزمایش، به خاطر اسطوره ‏ای بودنش. هنگامی که حرفی می‏ زد همه گوش می‏ کردند و هیچکس به حرف‎های او شک نداشت.

درست در همان وقت هیچکس متوجه نمی ‏شد روش و سبک کار او و رازی که این مربی را به موفقیت رسانده چیست. همان طور که حالا هم هیچ‏کس نمی ‏داند چطور باید از کار او دفاع کند. حالا هیچکس از دو قهرمانی پشت سر هم در لیگ قهرمانان صحبت نمی‏ کند، فقط صحبت از اختلاف ۱۶ امتیازی با بارسا است که ممکن است به ۱۹ امتیاز هم تبدیل شود. اختلافی که نوک تیز چاقو را به سمت قلب هواداران نشانه گرفته است.

در این شرایط تنها دو نفر هستند که ممکن است لبخند به لبشان باشد. خامس رودریگس و آلوارو موراتا که نیمکت نشینان با ارزش رئال در فصل گذشته بودند و سران تیم قدرشان را نداستند. این دو در آلمان و انگلیس دوباره به عالی ترین فرم رسیدند و حالا می‏ توان به ارزش تک تک آن ها پی برد.

در شرایط کنونی و با افت مشهود رئال همه انتظار دارند تا زیدان و تیمش بازیکن بخرند تا دوباره به اوج بازگردند. مشخص نیست این تیم بازیکنی بخرد یا نه و اگر هم بخرد مشخص نیست توانایی پر کردن جای خالی موراتا و خامس را خواهند داشت یا نه.

ضربه فروش دو ستاره به رئال ، بزرگ‏ترین پشیمانی «زیدان»

واژه های کلیدی: ستاره | نیمکت | قهرمانان | هواداران | هواداران | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs