بستن سیاست رد صلاحیت ناصر حجازی انتخابات ریاست جمهوری

بستن: سیاست رد صلاحیت ناصر حجازی انتخابات ریاست جمهوری فوتبالیست مشهور کانیدای ریاست جمهوری دروازه بان ناصر حجازی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی منتظر تعریف شورای نگهبان از رجل سیاسی هستیم / معاون روحانی

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بر اساس ابلاغیه سیاست‌های کلی نظام شورای نگهبان موظف است در مورد موضوعاتی مثل رجل سیاسی و مدیر و مدبر بودن تفسیری ا

منتظر تعریف شورای نگهبان از رجل سیاسی هستیم / معاون روحانی

معاون روحانی: منتظر تعریف شورای نگهبان از رجل سیاسی هستیم

عبارات مهم : سیاسی

معاون مدیر جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بر اساس ابلاغیه سیاست های کلی نظام شورای نگهبان موظف است در مورد موضوعاتی مثل رجل سیاسی و مدیر و مدبر بودن تفسیری ارائه دهد و منتظر تعریف شورای نگهبان از این مباحث هستیم.

به گزارش ایسنا، شهیندخت ملاوردی در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در ارتباط با پیگیری معاونت زنان جهت عنوان رجل سیاسی اظهار کرد: ما توضیحاتمان را در مورد رجل سیاسی داده ایم و منتظر هستیم تا شورای نگهبان نظرش را اعلام کند آیا که تا به حال به صورت نفیی نظرش را نداده است.

منتظر تعریف شورای نگهبان از رجل سیاسی هستیم / معاون روحانی

وی ادامه داد: بر اساس جزء ۵ ماده ۱۰ ابلاغیه سیاست های کلی نظام، شورای نگهبان باید شرایط کلی مدیر و مدبر بودن رجل سیاسی را تعیین و اعلام کنند. شش ماه از ابلاغیه گذشته است و هنوز تعریفی از این دو عنوان ارائه نشده هست. نه تنها جهت زنان بلکه جهت تمام متقاضیان ریاست جمهوری تعریفی از رجل سیاسی در دسترس نیست.

معاون مدیر جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با تعریف این عنوان امیدواریم دیگر شاهد مشکلاتی که در این دوره در ارتباط با گسترش حضور عضویت کنندگان ریاست جمهوری وجود داشت، نباشیم و فقط افرادی که در چارچوب شرایط و معیارهایی که تعریف شده است هستند جهت عضویت در انتخابات ریاست جمهوری اقدام کنند.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بر اساس ابلاغیه سیاست‌های کلی نظام شورای نگهبان موظف است در مورد موضوعاتی مثل رجل سیاسی و مدیر و مدبر بودن تفسیری ا

وی یادآور شد: نمایندگان مجلس باید ورود پیدا کنند و از شورای نگهبان تفسیر رجل سیاسی بودن را بخواهند. ما هم به سهم خودمان در مصاحبه ها و مطلب ها به این مباحث اشاره می کنیم. نشستی با حضور صورت هایی مثل اعظم طالقانی در همین رابطه برگزار خواهیم کرد تا حرف هایشان را بزنند و این عنوان را اشخاص سیاسی هم بررسی کنند.

واژه های کلیدی: سیاسی | نگهبان | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs