بستن سیاست رد صلاحیت ناصر حجازی انتخابات ریاست جمهوری

بستن: سیاست رد صلاحیت ناصر حجازی انتخابات ریاست جمهوری فوتبالیست مشهور کانیدای ریاست جمهوری دروازه بان ناصر حجازی

گت بلاگز اخبار حوادث بی‌کسی تنها علت من جهت اعتراف به قتل بود ، متهم به قتل،اعترافش را بعد گرفت

. ١١ تیر ٩٢ مأموران از یک نزاع منجر به قتل در شهر‌ری با‌خبر شدند. آنها بعد از اعلام این خبر به محل وقوع جرم رفتند و در تحقیقات اولیه متوجه شدند مقتول پسر ٢٥ساله

متهم به قتل،اعترافش را بعد گرفت/بی کسی تنها علت من جهت اعتراف به قتل بود

عبارات مهم : زندان

. ١١ تیر ٩٢ مأموران از یک نزاع منجر به قتل در شهر ری با خبر شدند. آنها بعد از اعلام این خبر به محل وقوع جرم رفتند و در تحقیقات اولیه متوجه شدند مقتول پسر ٢٥ساله ای به نام فرهاد است که با ضربه چاقو به دست پسری به نام اکبر، ١٩ساله، کشته شده است است.

شرق نوشت:به این ترتیب کارآگاهان اکبر را بازداشت و از او بازجویی کردند. او که همان ابتدا به جرم خود اعتراف کرد، به کارآگاهان گفت: چند ساعت قبل از وقوع اتفاق با فرهاد درگیر شدم. او به من یک سیلی زد؛ ولی چون دوستانش همراهش بودند، ترسیدم با او درگیر شوم و صحنه را ترک کردم. بعد از چند دقیقه دوستانم را دیدم. از آنها خواستم در دعوا من را همراهی کنند. بعد از چند ساعت فرهاد را در یک ساندویچی پیدا کردیم. وارد مغازه شدم و با او درگیر شدم. چند ضربه چاقو به او زدم و از مغازه فرار کردم.

با توجه به شکایت اولیای دم و دیگر مدارک موجود در پرونده کیفرخواست علیه اکبر صادر و پرونده در اختیار شعبه ١٠ دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. در آن جلسه اکبر منکر قتل شد و گفت: آن شب مست بودم. هنگامی که با فرهاد دست به یقه شدم، او روی زمین افتاد و من چند ضربه به پایش زدم، بعد کامران آمد و با قمه ضربه دیگری به او زد. او در پاسخ به این سؤال که آیا در بازپرسی به قتل اعتراف کرده هست، گفت: آن موقع پیش خودم گفتم من کسی را ندارم. فقط مادر پیرم است و هیچ کس دیگری بیرون از زندان منتظر من نیست. من بی کس بودم؛ به همین علت قتل را گردن گرفتم تا اعدام شوم و سه دوستم زنده بمانند. از دوستانم خواستم مراقب مادر پیرم باشند و به این شرط که مادرم اذیت نشود، به قتل اعتراف کردم؛ ولی دوستانم زمانی که زندان بودم، حرف های نادرستی پشتم زدند و اصلا سراغی هم از مادرم نگرفتند؛ جهت همین تصمیم گرفتم راستش را بگویم».

بی‌کسی تنها علت من جهت اعتراف به قتل بود ، متهم به قتل،اعترافش را بعد گرفت

در آخر قضات پرونده را جهت تحقیقات زیاد به دادسرا فرستادند و بعد از تحقیقات اکبر بار دیگر در جایگاه ایستاد و گفته های خود را تکرار کرد؛ سپس پدر مقتول در جایگاه ایستاد و بعد از درخواست قصاص جهت قاتل فرزندش گفت: نمی خواهم کسی بی گناه پای چوبه دار برود. حمید دوست پسرم، همان که چند ماه بعد در یک اتفاق دیگر، پسری را کشت و حالا زندان هست، در درگیری بوده. باید او را از زندان به دادگاه بیاورند تا شهادت بدهد. با آخر گفته های شاکی و متهم قضات جلسه را جهت بررسی گفته های پدر مقتول و بررسی زیاد اتفاق تجدید کردند.

روز گذشته در سومین جلسه پیگیری به این پرونده اکبر جهت سومین بار پای میز محاکمه حاضر شد و بعد از شرح روز اتفاق گفت من فرهاد را به قتل نرسانده ام. در آخر قضات جهت پیگیری به این پرونده وارد شور شدند.

. ١١ تیر ٩٢ مأموران از یک نزاع منجر به قتل در شهر‌ری با‌خبر شدند. آنها بعد از اعلام این خبر به محل وقوع جرم رفتند و در تحقیقات اولیه متوجه شدند مقتول پسر ٢٥ساله

واژه های کلیدی: زندان | اعتراف | پرونده | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs